15 Şubat 2019 Cuma

Gebze Teknik Üniveritesi'nde Veri Bilimi Hakkında Konuşmak Üzere Meraklı Matematikçilerle Buluşuyoruz (AppMath)

Önümüzdeki hafta 21 Şubat 2019 Perşembe günü Gebze Teknik Üniversitesi'nde Veri Bilimi hakkında konuşmak üzere matematikçilerle buluşuyoruz. 

IEEE GTÜ Öğrenci kulübü Matematik Komitesi, Applied Matematics isimli bir program başlatmış. Benimle iletişme geçen arkadaşlarım, programın amacının matematik bölümünden mezun olup farklı alanlarda kariyer yapmış ve kendisinden söz ettiren isimleri ağırlamak olduğunu ifade ettiler. Bizi de davet edilmeye layık görmeleri ne hoş.

Veri ve verimlilik adına, en değerli teknik ve teknolojileri kullanarak çeşitli başlıklarda ürün ve hizmet sunmayı hedeflediğimiz Devcosci Bilişim, Danışmanlık ve Eğitim şirketimizi kurduğumuz şu günler yoğun ve hareketli geçiyor. Ne kadar yoğun olsak da genç matematikçi arkadaşlardan gelen bu daveti temel prensiplerimiz gereği geri çeviremedik.

Nazik davetleri için teşekkür ediyorum. Meslektaşlarımla bir arada olmak, onlara kariyer planlarında  takip edebilecekleri bir çizgi sunabilmek beni mutlu eder. Faydalı olabilirsek ne mutlu.

Birbirinden değerli davetlilerin olduğu bu günde oturumumuz 13:00-14:30 olarak planlanmış görünüyor. Veri Bilimi ve bu alandaki kariyer fırsatları hakkında konuşacağımız etkinlikte buluşmak üzere.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder