15 Ağustos 2020 Cumartesi

2020-2021 Dönemiyle Birlikte Microsoft Tarafından Data Platform Alanında Art Arda 5 Yıl En Değerli Profesyonel (MVP) Ödülü!

Her yıl yeniden değerlendirmeye tabi tutularak verilen MVP (Most Valuable Professional) ödülleri dünya çapında oldukça kıymet görmektedir. Ülkemizde de çeşitli branşlarda MVP ödülüne layık görülen çok değerli profesyonel dostlarımız mevcut, oldukça aktif ve çevresine yüksek fayda üretmekteler.

Bendeniz de son 5 yıldır üst üste Data Platform alanında bu ödüle layık görülmekteyim. Saha tecrübelerimi ve alanımdaki en güncel teknik ve teknolojik bilgileri çevrem ile paylaşıyor, sizlerden gelen sorulara elimden geldiğince hızlı cevap veriyorum.

Severek yaptığım bu aktiviteleri takip edip beni 5 yıl üst üste Data Platform alanında MVP ödülüne layık gören Microsoft ekibine teşekkür ediyorum.


Yıllardır eğitmen ve danışman rollerinde görev yapıyor olmam bilgi paylaşımı konusunda daima motivasyon içerisinde olmamı sağlamıştır.  Bu yıl Veri Bilimi, Veri Mühendisliği, İş Zekası Uzmanlığı, Veritabanı Yöneticiliği ve ilişkili konularda bir çok hizmet ürettik.

Bir yandan ücret mukabili verdiğimiz hizmetler devam ederken bir yandan da bu konularda gönüllü bilgi paylaşımlarımızı blog, makale, video, seminer, web semineri gibi yöntemlerle devam ettirdik. Dahası sizlerden gelen yüzlerce soruya cevap ürettik ve onlarca kişinin bu alanda gelişimi için mentorluk desteği verdik.

Bu ödülünü size olan faydası; Veritabanı Yönetimi, İş Zekası, Veri Bilimi, Veri Mühendisliği ve alt başlıklarında benimle ve dahası ekibimle fikir alışverişinde bulunabileceğinizi bilmektir.

Hazır ilgiliyken hemen belirteyim; Son 2 yıldır Devcosci Bilişim Danışmanlık ve Eğitim bünyesinde konusunda uzman arkadaşlarımın da desteği ile ücretsiz online yetiştirme programları düzenliyoruz. 

Program hakkındaki daha önceki yazıma şuradan ulaşabilirsiniz:

http://www.abdullahkise.com/2020/03/ucretsiz-yetistirme-programlarmz-ile.html

Bu programa dahil olmak isterseniz aşağıdaki linki takip edebilirsiniz. Talep yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarım programa dahil etmek üzere sizlerle iletişime geçecektir.

https://www.devcosci.com.tr/Blog/BlogPost/Devcosci-Bilisimden-Veritabani-Sorgulama-Gelistirme-ve-Is-Zekasi-Alaninda-Ucretsiz-Yetistirme-Programi

faydalı olması dileğiyle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder