24 Şubat 2015 Salı

Veri Yönetimi Ekibi - Microsoft Power BI (PowerQuery & PowerView) - Web Semineri

Microsoft'un Self-Service BI ürünü olan Power BI, ofis kullanıcılarının aşina olduğu Excel içerisine konumlandırılmıştır. Bu ürün sayesinde, teknik yeterliliğe sahip olmadan da uçtan uca bir iş zekası projesi geliştirilebilir.

Veri Yönetimi ekibinden Turgay Kadiroğlu, bu web seminerinde, 4 Power BI eklentisinden veri dönüştürme işlemleri için özelleşmiş PowerQuery ve interaktif raporlama ihtiyaçlarına cevap veren PowerView eklentilerine odaklanacak.

Excel konusunda son derece yetkin olan Turgay Kadiroğlu'ndan Power BI anlatımı ve demolarını takip etmek ayrı bir keyif olacağa benziyor.

27 Şubat 2015 - Cuma
11:00 - 12:00

Turgay Kadiroğlu

Aşağıdaki link yardımıyla, seminer saatinden 10 dakika önce Live Meeting ile bağlanıp, online olarak katılım sağlayabilirsiniz.

https://msevents.microsoft.com/cui/EventDetail.aspx?culture=tr-TR&EventID=1032612176&IO=nI8K%2fKFau8wgKYJKsAVz2w%3dİşte duyurunun orjinali:

Bu web seminerinde; PowerBI teknolojilerinden PowerQuery ve PowerView uygulamalarını birlikte kullanarak raporlama. Grafik, tablo ve haritalar yardımıyla dashboard'lar oluşturma konusunda detaylar incelenecek.

27 Şubat 2015 - Cuma
11:00 - 12:00
Turgay Kadiroğlu

Diğer web seminerleri ulaşmak ve oturuma dahil olma yöntemini öğrenmek için şu linke bir göz atabilirsiniz:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder